موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد
موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد
موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد
تماس با ما اطلاعات شعب ورود اعضا صفحه اصلی
گروه : عمومی
تاریخ تاریخ تاریخ تاریخ تاریخ تاریخ تاریخ تاریخ
پیام وزیر بهداشت به مناسبت شهادت پرستار مدافع حرم
وزیر بهداشت با صدور پیامی، شهادت شهید پرستار مدافع حرم، حمید قنادپور را تسلیت گفت.
پیام وزیر بهداشت به مناسبت شهادت پرستار مدافع حرم
شرح کامل :

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر سید حسن هاشمی در این پیام آورده است؛ مشی و مرام شهدا درس ‌هایی به بلندای تاریخ فرا روی انسان ‎ها قرار می ‌دهد. درس هایی که برای ملت ‌ها «سرافرازی و امید»، برای حکومت ‌ها «امنیت و اقتدار» و برای نسل ‌های آینده «الگو و افتخار» می ‌آفریند.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم ربّ الشّهدا و الصّدیقین

مشی و مرام شهدا درس ‌هایی به بلندای تاریخ فرا روی انسان ‎ها قرار می ‌دهد. درسهایی که برای ملت ‌ها «سرافرازی و امید»، برای حکومت‌ ها «امنیت و اقتدار» و برای نسل ‌های آینده «الگو و افتخار» می ‌آفریند.

مطلع شدم در ماه ضیافت الهی و مصادف با شبهای پربرکت قدر، برادر عزیز جناب آقای حمید قنادپور، پرستار مدافع حرم، حین دفاع از حریم آل‌الله و حرم اهل بیت(س)، جام وصال دوست نوشید و به لقاء معبود شتافت.

گوارایش باد این وصال و راهش پر رهرو.

اینجانب شهادت آن مجاهد گران ‌قدر را به خانواده و بازماندگان محترم تبریک و تسلیت عرض می ‌کنم و از خداوند متعال می‎ خواهم همه ما را با شهدا و صالحین محشور فرماید.


منبع : خبرگزاری مهر

   نظر شما 
ایمیل :
نظر :
[Valid RSS] Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional Windows Communication Foundation AJAX Asp.Net 3.5