موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد
موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد
موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد
تماس با ما اطلاعات شعب ورود اعضا صفحه اصلی
گروه : عمومی
تاریخ تاریخ تاریخ تاریخ تاریخ تاریخ تاریخ
پارادوکس رشته پرستاری با اصلاح سیستم آموزشی برطرف شود
رئیس سازمان نظام پزشکی گفت: بسیاری از مناطق با کمبود پرستار مواجه هستند و در عین حال آمارها می گویند تعداد زیادی پرستار بیکار هستند و این یک پارادوکس است.
شرح کامل :

 به گزارش خبرنگار مهر، دکتر ایرج فاضل در همایش بزرگداشت روز پرستار گفت: انتخاب روز پرستار در سالروز ولادت حضرت زینب (س) انتخاب بسیار شایسته ای است و از طرف جامعه پزشکی این روز را به همه پرستاران تبریک می گوییم.

وی افزود: پزشکی و پرستاری آنچنان در هم تنیده شده اند که جداکردنشان غیرممکن است و جای خالی شما پرستاران در سازمان نظام پزشکی همواره مشهود است.

رئیس سازمان نظام پزشکی اظهار کرد: مطالبات جامعه پرستاری مطالبات بر حقی است. پرستاری کار حیات بخشی است و هیچ‌کس مانند یک پرستار سختی های این شغل را درک نمی کند.

وی ادامه داد: ما مشکلات اخلاقی زیادی در جامعه داریم و سطح اخلاق در جامعه رو به رشد نیست. ما نباید اسیر این سقوط شویم بلکه باید آن را حفظ کنیم و این جز با حفظ کرامت انسانی عملی نیست.

فاضل گفت: بسیاری از مناطق با کمبود پرستار مواجه هستند و در عین حال آمارها می گویند تعداد زیادی از پرستاران بیکار هستند و این یک پارادوکس است. امیدواریم که سیستم آموزشی اصلاح شود و افرادی که برای این حرفه تربیت شده اند، شغل مناسب خود را بیابند.

رئیس سازمان نظام پزشکی تصریح کرد: حضور پررنگ مردان در رشته پرستاری بعد از انقلاب بسیار مهم است و حضور مردان در این رشته خود گامی رو به جلو تلقی می شود.

وی در پایان گفت: جامعه پزشکی با پرستاران هم‌صداست و امیدواریم بتوانیم در احقاق حق پرستاران در کنارشان باشیم.

منبع : خبرگزاری مهر

   نظر شما 
ایمیل :
نظر :
[Valid RSS] Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional Windows Communication Foundation AJAX Asp.Net 3.5