موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد
موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد
موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد موسسه قرض الحسنه پرستاری امام جواد
تماس با ما اطلاعات شعب ورود اعضا صفحه اصلی
گروه : داخلی
تاریخ تاریخ تاریخ تاریخ تاریخ تاریخ تاریخ تاریخ
دیدار مدیر عامل صندوق قرض الحسنه پرستاری سخاوت با روسا و مسئولین دانشگاه های علوم پزشکی کشور
طی روز های اخیر آقای عباس هوشمند، مدیر عامل صندوق با هدف توسعه همکاری های فی ما بین با روسا و مسئولین دانشگاه های علوم پزشکی اهواز، مازندران، اصفهان، همدان، قزوین، کرمانشاه، اردبیل و ایلام دیدار و گفتگو کردند.
دیدار مدیر عامل صندوق قرض الحسنه پرستاری سخاوت با روسا و مسئولین دانشگاه های علوم پزشکی کشور
شرح کامل :

به گزارش روابط عمومی صندوق، طی روز های اخیر آقای عباس هوشمند، مدیر عامل صندوق با هدف توسعه همکاری های فی ما بین با روسا و مسئولین دانشگاه های علوم پزشکی اهواز، مازندران، اصفهان، همدان، قزوین، کرمانشاه، اردبیل و ایلام دیدار و گفتگو کردند. در این دیدارها آقای هوشمند گزارشی از عملکرد صندوق طی بیش از 22 سال سابقه فعالیت ارائه نمود و در ادامه به برنامه ها و فعالیت های آتی صندوق نیز اشاره نمود همچنین بر آمادگی صندوق برای گسترش تعاملات با دانشگاه های علوم پزشکی و ارائه خدمات بهتر به کارکنان و شاغلین دانشگاه به خصوص جامعه پرستاری تاکید شد.

از جمله موضوعات دیگری که در این دیدارها مورد بررسی و بحث قرار گرفت همکاری دانشگاه برای انتقال شعب صندوق به داخل فضای آموزشی یا درمانی دانشگاه، همکاری واحد های حسابداری دانشگاه با صندوق جهت کسر اقساط کارکنانی که از صندوق تسهیلات دریافت نمودند، تسهیل در صدور گواهی کسر از حقوق و پیشنهاد انعقاد قرار داد بین دانشگاه و صندوق برای سپرده گذاری دانشگاه و پرداخت تسهیلات به کارکنان دانشگاه بود که از طرف مسئولین مورد استقبال قرار گرفته و بر تداوم حمایت از خدمات صندوق تاکید شد.

لازم به ذکر است که صندوق در حال حاضر 28 شعبه در سراسر کشور دارد که به حدود دویست هزار نفر از شاغلین بهداشت و درمان کشور و خانواده های آن ها خدمات قرض الحسنه برای تامین مسکن، ازدواج، درمان، مسافرت، تحصیل و ... ارائه می نماید.

 

 

 

 

 

منبع : روابط عمومی صندوق

   نظر شما 
ایمیل :
نظر :
[Valid RSS] Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional Windows Communication Foundation AJAX Asp.Net 3.5